سامان فرایند پاسارگاد (سهامی خاص)
امروز : سه شنبه ۴ مهر ماه ۱۴۰۲ ، ساعت : ۱۱ : ۱۳
__________________________
Email : info@pasargadmeter.com
Tell : +98 21 66565851
صنایع پتروشیمی
هنگامی که اتومبیل خود را با بنزین پر می کنید یا قبض گرمایش گاز طبیعی خود را پرداخت می کنید ، لینک نهایی در یک زنجیره بلند مشاغل است که این امکان را برای ما فراهم می کند تا از این اشکال پاک ، راحت و اقتصادی انرژی لذت ببریم. کل زنجیره به عنوان صنعت نفت شناخته می شود. با این حال ، این صنعت معمولاً به سه مؤلفه اصلی تقسیم می شود: بالادست ، میان رده و پایین دست.

صنعت بالادستی ، نفت خام و گاز طبیعی را پیدا و تولید می کند. بالادست گاهی به عنوان بخش اکتشاف و تولید (E&P) شناخته می شود.

صنعت میانه جریان ، کالاها از جمله نفت خام ، گاز طبیعی ، مایعات گاز طبیعی (NGL ها ، عمدتا اتان ، پروپان و بوتان) و گوگرد را فرآوری می کند و به فروشگاه ها و بازارها ، حمل و نقل می کند.

صنایع پایین دستی شامل پالایشگاه های نفت ، نیروگاه ها و صنایع پتروشیمی ، توزیع کنندگان فرآورده های نفتی ، خرده فروشی ها و شرکت های توزیع گاز طبیعی است. صنایع پایین دستی ، هر استان و قلمرو را لمس می کند و در هرجایی که مصرف کنندگان در آن واقع شده باشند ، هزاران محصول از قبیل بنزین ، گازوئیل ، سوخت جت ، روغن گرمایش ، آسفالت ، روان کننده ها ، لاستیک مصنوعی ، پلاستیک ، کود ، ضد یخ ، سموم دفع آفات ، داروسازی یا گاز طبیعی را در اختیار آنها قرار می دهد.

لذا در هر شاخه ای از این صنایع ، اتوماسیون و اندازه گیری پارامترها ، نقشی اساسی را ایفا می کند که در حیطه کاری کارشناسان این شرکت بوده و راهکارها و تجهیزات مورد نیاز را ارائه می نمایند .
©تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت سامان فرایند پاسارگاد محفوظ میباشد.©